O mně

Jak to všechno začalo? Od malička jsem byla tvořivý, kreativní a nápaditý človíček. Uměla jsem překvapit a vykouzlit originální dárečky pro rodinu i své blízké. Vždy jsem chtěla tvořit něco jinak. Moje čmárání na papír a nebo v počítači jsem si nechtěla nechat pro sebe ... a tak počátkem mého startovacího pole byla vlastní svatba. Z mé práce byl unesen nejeden člověk, proto jsem se rozhodla spolupracovat se svatební agenturou Svatby Podle Katy. Dnes jsme s Katy kamarádky a naším zákazníkům nabízíme to nejlepší. Přenechejte nám Vaše starosti a my Vám zajistíme svatbu do posledního detailu, na kterou budete vzpomínat nejen Vy, ale i Vaši hosté. 

Zakládám si na přátelském a férovém přístupu ke svým zákazníkům. Do svých návrhů vnáším kus sebe a svého stylu. Dnes můj veškerý čas patří mému synovi Ondráškovi. Ten mi udává směr a tempo.

Ať si každý říká co chce, ale svatba je zásadní změna v životě člověka. Myslím si, že nejkrásnější a originální věci vznikají vždy na míru. Sestavím a navrhnu Vám kompletní svatební grafiku - tiskoviny, které budou dokonale ladit s atmosférou Vaší svatby, s místem konání, květinami i barvami, ve kterých se Vaše svatba ponese. Na svatebním oznámení opravdu záleží, Vaši hosté budou předem vědět, v jakých tónech a stylu se bude Vaše svatba odehrávat. Věřte mi a společnými silami uděláme Váš den jedinečný a dokonalý ♥


Budu se těšit,

S láskou Máca 

Editoriály


* November Romance
* D1 Restaurant
* Marrákeš Fotostory
* Provance
* Boho Indian
* Toskánsko
* Wedding Bazaar 2020
* Wedding Bazaar 2019

... s láskou Máca