Ostatní

SAMOLEPKY:
Samolepící kulaté samolepky na Vaše obálky, výslužky, dárky pro svatebčany (marmelády, slivovice, vína, krabičky, ubrousky). Možnosti: černobílé, barevné, zlaté či stříbrné varianty.

SVATEBNÍ RAZÍTKO:
Pro zdokonalení Vaší svatby do posledního puntíku. Pro svatební obálky, jmenovky i svatební krabičky / výslužky, můžete použít svatební razítko s vašimi monogramy nebo jinou svatební grafikou.

SVATEBNÍ KNIHA:
Svatební kniha hostů, bude nezapomenutelnou vzpomínkou na váš velký den. Do svatební knihy hostů vám mohou napsat vaši nejbližší a přátelé vzkazy, rady, nakreslit kresby do společného života nebo si do ní můžete nalepit fotografie z Vaší svatby.

Svatební knihu ráda navrhnu a upravím dle Vašich požadavků, stylu svatby, mohu přidat Vaši společnou fotografii, jména a datum. Kniha je nedílnou součástí svatebního foto koutku.

ZÁPICHY DO SWEET BARU / RAUTU:
Originální zápichy do Vašich zákusků, či jiných dobrot pro Vaše hosty. Průměr je 4 cm. Dodávám vysekaná kolečka, které si doma můžete zkompletovat.
Zápichy jsou další dekorací, která dodá šmrnc rautu / sweet baru. 

SVATEBNÍ NOVINY:
Svatební noviny mohou zabavit Vaše hosty v době, kdy zrovna nemáte program nebo jste zmizeli na svatební párové focení. Noviny seznámí Vaše hosty s příběhem snoubenců, rodin, vypráví různé příběhy z Vašich životů, o Vašem vztahu, seznámení, najdou zde spoustu krásných fotografií. Svatební noviny jsou rovvněž krásnou vzpomínkou na Váš den.

ČÍSLA STOLŮ:
Zasedací svatební pořádek má svá pravidla. Jmenovky určují, kde / kdo má své místo a stejně tak ulehčují čísla stolů orientaci hostům. Říkají, kde / kdo má své čestné místo u svatební tabule. Zpravidla je na svatbě 10 - 12 stolů, pokud nejde o tabule do tvaru U.

SVATEBNÍ OMALOVÁNKY:
Přemýšlíte, čím na vaší svatbě překvapíte děti? Připravte jim na jejich místa (nebo na stoleček někde vedle) krásné svatební omalovánky, která je jistě na chvíli zabaví!

... s láskou Máca