Recenze

Milá slova, kterých si nesmírně vážím - jedno velké děkuji za každého z Vás

Jana Š.
"Marcelka je nejlepší - můžeme jen doporučit"

Adéla E.
"Obrovské poděkování nejen za naprosto bezchybnou práci - ty víš... Nadstandardní přístup, skvělá práce, veliká spokojenost"

Tereza K.
"Když jsme začali plánovat svatbu Marcelka byla jasná volba.. není lepšího svatebního grafika než je ona. Je opravdu milá, úžasná a se vším vyjde vstříc ... a co hlavně její profi oko proste navrhne okamžitě to nejlepší.
Doporučujeme se snoubencem všema deseti. Děkujeme jsme z oznámení a úplně nadšení."

Kosmetika Karoli
" Doporučuji a moc děkuji za trpělivost kterou se mnou Máca měla...každopádně mi vykouzlila neskutečně nádherné logo a tiskoviny pro můj salónek"


Katy - Svatby podle Katy / Podle Katy
"Marci je opravdu moc šikovná,  precizní a splní vám všechno,  co si budete přát.  Navic je opravdu hodně pohotová,  takže objednávky se nezdržují zdlouhavými korekturami apod. Prostě rychle opraví co chcete ještě popř.  změnit a hned se tiskne a vyrábí.  Navíc vám vyrobí i úžasné logo,  kreativní propagační materiály.  Za mě určitě TOP SPOLUPRÁCE!!!"

Kateřina Ševčíková - Fitness & Food & Fun
Velice milá, rychlá a vstřícná komunikace. Každý detail upraven, dle požadavku. A výsledkem jsou krásné nové firemní loga, vizitky, poukazy, atd. Doporučuji všema deseti.

Denisa D.
Dlouho jsem se nemohla rozhodnout jaké svatební oznámení bych chtěla mít. V této době, kdy nabídka je opravdu veliká se těžko vybírá. každopádně když na mě vykouklo jednou jedno oznámení na instagramu, byla jsem okouzlená. Bylo v něm vidět mnohem víc, než jaké jsem zatím prohlédla. Proto jsem se na paní Marcelku obrátila. Její práce je precizní, nádherná a do každého kousku vkládá kus sebe a originalitu. Naše oznámení i tiskoviny jsou jedinečné a nádherné. Komunikace, návrhy a ochota 100%. Pokud hledáte někoho, kdo do tvorby dává srdce a jde vidět, že ho práce baví, naplňuje a spokojenost klienta je vždy na prvním místě? Tak jste našli tu pravou. Já ještě jednou děkuji za trpělivost.

Barbora Č.
Rychlá  spolupráce, vše  splněno  podle přání.  Práce  je vkusná  a dokonalá. Moc děkuji.

Markéta S.
Doporučuji. Nádherné originální svatební oznámení s obálkami i nálepkami. I rychlost zpracování na jedničku s hvězdičku. Při další příležitosti, vím kam se obrátit.

Kamila K.
Děkujeme Máce za krásné svatební tiskoviny. Za její trpělivost při tvoření svatební oznámení a pomoc při výrobě dalších detailů k sladění celého našeho svatebního dne. Byli jsme moc spokojení a nalezli jsme nejednu ispiraci.

Marie H.
Chtěla bych moc poděkovat - s malým zpožděním- za krásné tiskoviny pro náš Svatební den. Komunikace s Mácou byla pohotová, rychlá a hlavně ... na všechno jsem se mohla 100% spolehnout a neměla jsem ani nejmenší obavu, že by něco nebylo tak jak chceme:) ...Ta holka snad maká i v noci!!!:))) Moc doporučuju dál .. svatba tak byla i díky ní krásná, čistá, kouzelná.

Petra Z.
SPK Grafiku by Máca mohu vřele doporučit. Komunikace byla velice příjemná, super domluva a výsledkem byla krásná a originální vizitka podle mých přestav. Všem se moc líbí. Ještě jednou moc děkuji.

Žofia Š.
Určite doporučujem ! Skvelá komunikácia a rýchle dodanie svadobných oznámení. Ešte raz ďakujeme.

Veronika P.
Pokud se rozmýšlíte, komu svěřit do rukou své tiskoviny, jste na správné adrese! Spolupráce s paní Kolmanovou byla od samého začátku velmi příjemná a rychlá. Paní splnila naše požadavky nad očekávání a její tiskoviny byly jedním z dílků, které vytvořily náš nádherný den. Lépe jsme si vybrat nemohli. Ještě jednou moc děkujeme! 

Anna H.
Ještě jednou děkuji paní Kolmanové za svatební tiskoviny. Přesně se trefila do naší představy. 

Ilona F.
Děkuji za krásné a vstřícné zpracování visaček a popisek pro moji korálkovou tvorbu. Komunikace i respektování mých přání bylo vynikajicí...myslím, že jsme dlouhodobou spolupráci právě začaly.....děkuji.

Veronika Hr.
Milé budoucí nevěsty,  váháte kde si nechat udělat svatební tiskoviny? SPK grafika by Máca je tou nejlepší volbou  skvělá komunikace, individuální přístup, ochotná a úžasná  Marcelka  které bych tímto ještě jednou chtěla poděkovat za svatební oznámení. Je krásné a podle našich představ.

Veronika P.
Skvělá a bezproblémová spolupráce. SPK Grafika by Máca má k zákazníkovi osobní přístup a je velmi ochotná splnit veškeré specifické požadavky. Oceňuji i rychlé jednání a milou komunikaci. Ještě jednou děkujeme za krásné tiskoviny dle našich představ.

Pavlína H.
Velmi milá spolupráce, rychlé jednání, vychází vstříc, aby zákazník byl spokojen. A My jsme spokojeni byli. Kompletní VIP servis s příjemnou cenou.

Genesis of Sugar Hill
Za TOP grafiku a neskutečnou rychlost moc děkujeme Máca Grafika. 

Markéta H.
S Mácou jsme byli vždy moc spokojení, již několik let pro nás dělá pozvánky a tiskoviny na různé oslavy, proto když jsme měli hledat grafika pro tvorbu loga a vizitek naší nové firmy, nehledali jsme a šli rovnou na jistotu. Takže nejen svatby a oslavy, ale i grafika pro podnikatele super!

Gold Way
"Doporučuji! Slečna je milá, rychlá, dělá to s láskou a detailem. Je prostě skvělá."

H-statika
"Jedním slovem... nádhera"

Jana Ch.
" DĚKUJI. Chtěla jsem něco jednoduchého ale krásného.... Marcelka se mi trefila do vkusu nad mé očekávání, úžasná čistá práce a skvělý milý přístup. Určitě doporučuji, Marcelko, jsi úžasná"

La Plantae
"Osobní vynikající zkušenost s Grafika by Máca. Pohotová, originální, nápaditá...doporučuji" 

Květiny Romana
"S Marcelkou je krásná a velmi příjemná spolupráce"

Tereza P.
"Děkujeme za překrásné tiskoviny a úžasný servis, co se jen tak nevidí. Pro Marcelku nebylo vůbec nic problém a jako bonus je to nesmírně srdečná a laskavá osoba".

Veronika H.
Nejšikovnější na světě. Co kousek, to nádhera a myslím si že svatba bude krásná z poloviny i díky všem tiskovinám od paní Marcelky. Doporučuji nejvíc co to jde.

Veronika M.
Moc děkuji Marcelce za nádhernou práci. Chtěla jsem tiskoviny, které budou vynikat a myslím, že se jí to povedlo na jedničku. Postarala se mi o vše - od vizitek, přes zákaznické kartičky až po nálepky.
Proto vřele doporučuji, ať už hledáte někoho, kdo vám vytvoří tiskoviny pro váš business nebo na vaši nádhernou svatbu.

Stanislava P.
Téměř rok jsem vybírala svatební tiskoviny, typ oznámení, až Máca nám svou originalitou rozbila všechny naše představy a vyladila je k úplné dokonalosti. Neskutečně milý přístup, rychlost dodání a top zpracování. Hrozně moc děkujeme. Takových lidí je málo, doporučujeme. Staňka&Michal

Darina K.
Rozhodně Mácu doporučuji! Spolehlivost, pečlivost, trpělivost a krásné výtvory - taková je spolupráce s ní.  Pro svatební oznámení a další tiskoviny jsme si nemohli vybrat lépe. Děkujeme!

Kristýna H.
Naprostá spokojenost svatební oznámení krásně, skvělá domluva všem vřele doporučuji.

Sandra O.
Ďakujeme za origináne oznámenia.

Alena F.
Úžasný, rychlý a milý přístup paní Marcelky.

Anna K.
Moc děkuji za krásné svatební tiskoviny! Dlouho jsme ladili výslednou podobu, ale slečna vždy vyšla vstříc a výsledek stál za to. Vřele doporučuji.

Martina N.
Moc bych Vám chtěla poděkovat za naše svatební tiskoviny, které jste nám vytvořila. Jsou krásné a přesně podle našich představ. Komunikace s Vámi byla naprosto perfektní a vše na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme. Mohu jen doporučit.

Michaela V.
Naprostá spokojenost!! Velmi vstřícná a pohotová spolupráce a výsledek dle našich představ na jedničku. Děkujeme moc! 

Žůžo labůžo
Za nádherné kartičky děkujeme naší šikovné Máca Grafika.

Květinový ateliér Daniela Žďárská
Zdravím všechny fanoušky a zákazníky svého květinového ateliéru. Moc vám všem děkuju za podporu tady na fb a samozřejmě i za podporu ve formě nákupu u mě v ateliéru, který se pomalu rozjíždí a získává svoji tvář. Za zbrusu nové logo, propagační materiály a hlavně velmi příjemnou, vstřícnou a efektivní spolupráci tímto děkuju SPK Máca Grafika.

Kosmetika,Manikura-Brno Líšeň
Ty nejkrásnější vizitky jsou doma, motiv zůstává, ale papír je ještě blíže k přírodě. Prostě láska na první pohled. Vše má smysl, jako vždy děkuji té nejlepší @maca_grafika za ty nejkrásnější tiskoviny.

Svatby podle Katy Dekor
Tak my máme Ježíška o pár dní dřív. Naše skvělá Marci SPK Máca Grafika nám vytvořila krásný upgrade loga. Určitě jste si všimli,  že je podobné s logem Svatby podle Katy DEKOR Svatby podle Katy DEKOR a má to svůj význam. Vaše Katy a Leňa.

Korálky Illo
Děkuji za krásnou a dlouhodobou spolupráci.

Vizážistka Žaneta Hrůzová = Vaše druhé já
Určitě se bude hodit i kontakt na tisk SPK Máca Grafika za její skvělou práci.

Květiny Ája
Máme novou reklamu. Spolupráce SPK Máca Grafika té velké díky.

MH_Markéta pedikúra, manikúra
Za krásnou grafiku děkuji Máca Grafika.

Libor K.
Spolupracuji s Mácou již několik let v oblasti firemní grafiky a vždy jsem s výsledkem spokojen. Ať už je to logo nebo vizitka, vždy dobrá práce i komunikace.

Jana T.
Komunikace skoro až neuvěřitelně rychlá, bezproblémová, paní má obrovský cit pro detail.

Ellen Č.
Vše vyladěné do posledního detailu, nic není problém. Ochota, rychlost, zkrátka vše perfektní a dokonalé. Jedno velké děkuji, Máco

Marcela Čechová