Služby

Svatební Grafika

Sestavím a navrhnu Vám kompletní svatební tiskoviny, které budou dokonale ladit s atmosférou Vaší svatby, místem konání, květinami i barvami, ve kterých se Vaše svatba ponese. Na svatebním oznámení opravdu záleží, Vaši hosté budou předem vědět, v jakých tónech a stylu se bude Vaše svatba odehrávat. Věřte mi a společnými silami uděláme Váš den jedinečný, dokonalý a nezapomenutelný.

 

Firemní Grafika (Corporate Identity)


Věřím v sílu grafického sdělení a v jednoduchost, která z mých zkušeností vždy zaručené vyhrává. Grafika mě baví a pevně věřím, že to jde i znát z mé práce. Není to jen o aktuálním nápadu a co nejrychlejší realizaci. Vždy potřebuji znát Vaši představu, poznat Vás / Vaši firmu,  zjistit, co děláte, jak to u Vás vypadá, co nabízíte, na co se chcete zaměřit a jak Vám mohu poradit, aby byl výsledek, co nejlepší. Všechny tyto data mi dávají porozumění o Vaší identitě / identitě společnosti a já jsem schopna vytvořit velmi osobitý vizuál. Rozšiřujte povědomí o své značce pomocí unikátního a kreativního loga, kteří si Vaši zákazníci rozhodně zapamatují.  Spolupracuji s několika tiskárnami v Brně - proto dokáži zařídit dokonalý tisk Vašich návrhů. Rozšiřujte povědomí o své značce.

Portfolio zde: 

 

Narozeninová a Dětská Grafika

Děti svůj velký narozeninový den očekávají vždy s obrovským nadšením. Sestavím a navrhnu Vám kompletní tiskoviny na oslavu Vašeho dítěte, nejmenší hosté budou vědět, v jakém stylu se oslava ponese. Překvapte své dítě originální výzdobou pro tento den a příprava bude zábavou i pro Vás.  Radost dětem

Máte speciální požadavek?

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám, co nejdříve ozvu zpět.

Napiš si o kouzelné tiskoviny

Marcela Čechová